Karabela Małopolska

slidesprzatanie 102

Sprzątanie

Świadczymy usługi porządkowe zarówno wewnątrz obiektów jak i terenów zewnętrznych. W zakresie kompleksowego utrzymania czystości naszym kontrahentom oferujemy:
• sprzątanie obiektów biurowych, przemysłowych, mieszkalnych, handlowych, itp.
• utrzymanie porządku i czystości terenów zewnętrznych (zamiatanie, odśnieżanie traktów komunikacyjnych, pielęgnacja terenów zielonych, itp.).

Do realizacji powierzonych zadań wykorzystujemy produkowane przez renomowane firmy profesjonalne urządzenia:
• maszyny czyszczące,
• froterki,
• odkurzacze przemysłowe, piorące,
• wieloczynnościowe wózki,
• sprzęt pomocniczy (mopy, drabiny itp.) Używamy specjalistycznych środków czyszczących.

Posiadają one stosowne atesty oraz są przyjazne dla środowiska. Na życzenie zapewniamy również zaopatrzenie w środki higieniczne (mydło w płynie, ręczniki papierowe, papier toaletowy itp.) jak również wszelkiego typu dozowniki, worki na śmieci itp. Podejmując współpracę dokonujemy indywidualnej analizy potrzeb każdego kontrahenta, dostosowując sprzęt i środki chemiczne do jego specyficznych wymagań. Mając na uwadze wygodę i zadowolenie naszych Klientów stale rozszerzamy zakres usług unowocześniając technologię wykonywanych prac i kwalifikacje naszych pracowników. Jesteśmy zakładem o elastycznym systemie pracy, rodzaj i czas wykonywania usług sprzątania uzgadniamy z naszymi Klientami tak, aby nie zakłócały one godzin pracy i działalności danego obiektu.

 Oferta 

 Praca 

 Zasięg 

 Aktualności 

 Prawo 


Adres:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Karabela Małopolska Sp. z o. o.

33-100 Tarnów, al. Piaskowa 10

Kontakt:

telefon: 14 627-38-99

Fax: 14 627-38-99
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dane firmy:

KRS: 0000155505

NIP: 684-21-51-228

REGON: 370451931

Koncesja: L-0397/00